Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Piesza turystyka |
| Spa i relaks Solarium | Hotel przyjazny dzieciom Kojce | Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
3-pokojowy apartament Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Centrum handlowe La Plage w 3 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 90 m² oferuje solarium.
Stacja pociągu parowego znajduje się w ciągu prawie 10 min jazdy od apartamentu, natomiast Akwarium Acqua Mundo znajduje się tylko 13 min spacerem stąd. Apartament Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia położony jest w dzielnicy Enseada. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu to Enseada Beach w mniej niż 600 metrach.
Obiekt dysponuje miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z widokiem na morze. Goście apartamentu Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników w łazience. Do dyspozycji Gości jest bidet, kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta.
Apartament oferuje szereg udogodnień, w tym czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne. Ten apartament jest położony w około 50 km od stacji metra Pref Saladino.
- Lokalne atrakcje
- Ilha Pompeba3599 km
- Enseada Beach350 m
- Pitangueiras Beach3,7 km
- Origens Chocolateria4970 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas93 km
- Stacje kolejowe
- Maua43 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Winda
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Słoneczny taras
- Ogród
- Solarium
- Piesza turystyka
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kącik dzienny
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Kojce
- Gry planszowe
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia?
Na miejscu Goście apartamentu Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia mogą zrelaksować się korzystając z solarium. - ❓
Czy Wi-Fi w apartamencie Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia jest bezpłatne?
W apartamencie Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia można za darmo korzystać z Wi-Fi w miejscach publicznych. - ❓
Czy apartament Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Ape Classico E Aconchegante No Guaruja - 350 M Da Praia wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.